מת הכלב המכוער ביותר בעולם

יודה, שזכתה בתואר הכלב המכוער ביותר בעולם לשנת 2011 מתה ביום שבת האחרון מתוך שינה בגיל 15. טרי, בעליה של הכלבה, הודתה שלא היו לכלבה חיים קלים עד שאומצה לחיכה – שהרי בהתחלה אפילו היא פחדה ממנה משום שחשבה שזהו עכברוש ענק.

התואר ה"נחשק", זיכה את בעליה של יודה בכ- 1000$ ובגביע זהב גדול… הרבה יותר גדול מגודלה של יודה עצמה.

"אני מאוד התגעגע לשטויות הקטנות שהיא הייתה נוהגת לעשות", אמרה טרי, "אבל אני מתנחמת בידיעה שהיא מצטרפת להורים שלי שאהבו אותה מאוד".

מודעות פרסומת

2 תגובות

  1. […] יודה- כלב מגזע ציווואווה מעורב, הוכרז כמנצח בתחרות הכלב המכוער ביותר בעולם לשנת 2011 שהתקיימה בקליפורניה. יהודה הצליח להביס ציוואווה עם עין אחת בלבד ופאג עיוור בן 15 שנה. יהודה הוא ציוואווה מעורב בן 14 עם רגליים גלמוניות ולשון שמחוץ לפה באופן קבוע. טרי, בעליו של יודה הודתה שבפעם הראשונה שראתה אותו ליד הבית שלה היא ברחה משום שחשבה שזה עכברוש ענק, אך כשהסתכלה שוב וקרוב יותר הצליח להבין שהכדור שיער הקטן בעל הרגליים המוזרות הוא למעשה כלב. היא אימצה את הכלב וקרא לו על שם הגורו ממלחמת הכוכבים – יודה.  גם ב- 2007 זכה הגזע ציוואווה מעורב בתחרות המוזרה הזו ואילו ב- 2008 זכה הגזע סיני מצוייץ… עד כה בעליו של ה"זוכה" בתואר קיבל פרס של 1000 דולר. Share this:טוויטרפייסבוקLike this:אהבתיהיה הראשון שאוהב את הpost. […]

  2. […] ביותר בעולם קיבל את התואר בשנת 2011. הכלב העונה לשם "יודה" מגזע צ'יוואווה מעורב מת כשנה לאחר קבלת התואר […]

התגובות סגורות.

%d בלוגרים אהבו את זה: