פרס המצוינות בחינוך לסיזר מילאן – הלוחש לכלבים

ביום חמישי הקרוב יערך טקס הענקת פרסים השנתי של ליגת בעלי החיים האמריקאית בטיימס סקוור, ניו-יורק. השנה, אורח הכבוד של הטקס הוא לא אחר מאשר מאלף הכלבים סיזר מילאן, הלוחש לכלבים. הליגה תעניק בטקס את פרס המצוינות בחינוך לסיזר מילאן על תרומתו בחינוך לרגישות חברתית ואסטרטגיות שונות לקידום אימוצי כלבים. בנוסף להכרה בהשפעה של סיזר מילאן בתחומים השונים, גם תוכרז באירוע הקמה של "קרן סיזר מילאן" שמטרתה לגייס כספים לטובת חינוך ילדים להתנהגות נכונה, רגועה ואכפתית כלפי בעלי חיים ואנשים בכלל.

"סיזר מילאן (הלוחש לכלבים), בהחלט הצליח לבדל ולהגדיר את עצמו כמוביל בתחומי אימוץ הכלבים וחינוך בעלים להתנהגות נכונה", אומר נשיא הליגה, "נדיבותו ותמיכתו הכספית, כמו המחויבות והמעורבות הנרחבת שלו העלו מאוד את רמת החינוך." ליגת בעלי החיים האמריקאית הוקמה בשנת 1944, ובממוצע מצליחה למצוא בית חם ל-20,000 כלבים בשנה .

עם זאת, בנימה אישית, יש להזכיר כי רבים ממומחי הכלבים בעולם יוצאים נגד שיטותיו השונות של סיזר באילוף הכלבים ותפיסת עולם הכלב כפי שהוא מגדיר אותה. בעלי כלבים רבים המנסים בעצמם על כלביהם את השיטות המוצגות בטלוויזיה מוצאים את עצמם עם בעיות התנהגות קשות יותר ועל סף ייאוש. לכן, אסיים ידיעה זו עם משפט שאני אומר לכל לקוחותיי שניסו או רוצים לנסות את השיטות של סיזר מילאן הלוחש לכלבים: ב- 5 השניות הראשונות בפתיחת התוכנית מופיעה אזהרה "אל תנסו את זה בבית", אז בבקשה מכם הקשיבו לאזהרה הזאת ובאמת – אל תנסו את זה בבית !

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: