כלב מסור – שלא יכול להיפרד מבעליו

ארה"ב – אוקלהומה: בשנת 2007 קריסטן קלי ראתה ברחוב כלב מוזנח מסוג שלטי מעורב. נחושה להציל את הכלב, שפחד מאוד להתקרב לאנשים, החלה לזרוק לו חטיפים במשך כמה ימים עד שהגיע היום שהכלב התקרב אליה מספיק והיא הצליחה לתפוס אותו. אז גילתה מדוע למרבה הצער הוא פוחד מאנשים. על בטנו היה סימן מכוער של נעל (שהשאיר צלקת) ועוד מספר צלקות בכל גופו. קלי הכניסה את הכלב לביתה, קילחה אותו, נתנה לו זמן להתאושש בבית והעניקה לו את השם "קאסי".

מספר ימים לאחר מכן ביקשה ממנה אולטה (החותנת שלה) לאמץ את קאסי בעצמה. קלי חששה בהתחלה משום שלא בטחה ביכולות הקשישה לטפל בכלב צעיר ונמרץ, אבל אולטה התעקשה. מהרגע שקאסי נכנס לביתה של אולטה נדמה היה שחי שם תמיד ואפילו רדף בכל יום אחרי הדוורים. על פי המשפחה – זאת הייתה התאמה כמו כפפה ליד. במרץ האחרון אולטה חטפה התקף לב, והוחלט להכניס אותה לבית אבות להשגחה צמודה. קאסי חזר למשפחה של קריסטן ונדמה היה כי הוא מאושר שם. קריסטן ומשפחתה ביקרו לעיתים תכופות בבית האבות של אולטה והביאו איתם את קאסי. עם הזמן קאסי התרגל למצב – ואפילו חזר לרדוף אחר הדוור.

לפני כחודשיים יצאו קריסטן ומשפחתה לחופשה של 6 ימים, ובקשו מחבריהם לשמור על קאסי בזמן העדרם. 3 ימים לאחר מכן קאסי ברח ונעלם. החיפושים אחר קאסי היו נרחבים, אך ללא תוצאות – ומספר ימים לאחר תחילת החיפוש בעקבות תנאי מזג האוויר הקשים של הקיץ וללא כל סימן מהכלב הם הניחו שקאסי נכנע לתנאי מזג האוויר וככל הנראה מת. ליבה של אולטה נשבר כשסיפרו לה את זה.

50 יום לאחר מכן, ראתה המזכירה בבית האבות כלב מוזנח מאוד אבל שנראה מאוד מוכר. מאחר ולא הצליחה לזהות אותו המשיכה בעבודתה כרגיל. באחד הימים כאשר בנה של אולטה קפץ לביקור, העלתה המזכירה את הכלב תוך כדי השיחות הרגילות שניהלו. גם לבנה של אולטה היה קשה לזהות את קאסי בהתחלה, והוא היה משוכנע שלא יכול להיות שזה הוא מאחר ובית האבות נמצא במרחק של יותר מ- 18 ק"מ מהבית. אך זה היה קאסי. אף אחד לא יכול לדעת מה עבר הכלב באותם ימים אבל בסופו של המסע הוא הגיע בדיוק למקום שרצתה – לבעליו. זמן קצר לאחר מכן נפגשו אולטה וקאסי במפגש מרגש.

קאסי חזר לבית משפחת קלי, ולאט לאט חוזר למשקלו התקין. הפרווה שלו צומחת מחדש ומספרים שאפילו חזר לרדוף אחר הדוורים. אולטה שתהיה בת 91 בנובמבר אומרת שהיא מחכה לחגוג עוד הרבה ימי הולדת עם כלבה האהוב.

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: