מאלף כלבים ששבר לכלב רגל במהלך אימון – נשלח למאסר

בריטניה – צמד המאלפים גרנט חנין ולורה כהנא פרסמו מודעות שקר בנוגע לניסיונם בתור מאלפים וטענו כי סלבריטאים רבים נעזרו בשירותיהם לצורך אילוף כלבים, בינהם גם סולן להקת אואזיס ליאם גליגר. בנוסף לכך שיטות האימון האכזריות שלהם פצעו קשות כלבים שהיו בחזקתם וכל זה רק בשביל "רווח כספי גבוה" כפי שטען בית המשפט.

גרנט ולורה הודו ולקחו אחריות לשבירת הרגל של גורת רועה גרמני בשם "קים" במהלך אחד השיעורים שלהם. דובר עמותת "זכויות בעלי החיים" בבריטניה הסביר כיצד: "גרנט דחף את הכלבה לכיוון הריצפה לאורך זמן והעביר את כל משקל גופה (וגופו) לרגליה". גרנט גם הודה בעוד 6 אישומי התעללות בבעלי חיים נוספים. השופט המחוזי תאר את מעשיו של גרנט: "מעשים לא מכובדים והתנהגות בלתי הולמת הכוללים גם חניקת כלב למוות".

גרנט קיבל חצי שנת מאסר, 100 שעות עבודות שירות (ללא תשלום) ופיצוי כספי ללקוחותיו בסך של 3,600 לירות שטרלינג בנוסף לכך שנאסר עליו להחזיק או לטפל בכל בעל חיים לתקופה של 10 שנים. עונשה של לורה הוא שנתיים מאסר על תנאי, 80 שעות עבודות שירות ופיצוי כספי בסך 960 לירות שטרלינג.

השופט הסביר את פסק דינו כך שבנוסף להתעללות בבעלי חיים הצמד הפיץ פרסומי שקר שבין השאר גם החתימו את שמם הטוב של סלבריטאים רבים משום ששמם נקשר לצמד המאלפים.

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: