קערת אוכל ב- 14,000 דולר כבר יש לך?

מעצב התכשיטים הצרפתייה, קרין פניאס, עצבה וקשטה כלי עזר יומיומיים רבים של הכלב. כשנשאלה מדוע ענתה: "הלקוחות שלי מאוד מרוצים מהתכשיטים שאני מעצבת להם, ובכל פעם הם שואלים אותי- ומה עם הכלבים שלנו, לא מגיע גם להם?… אז החלטתי לענות לדרישותיהם".

 
בין הכלים שקרין עצבה ניתן למצוא קערת אוכל מברונזה המצופה בזהב (שאם לומר את האמת נראת יותר כמו כתר מאשר כמו קערה) ב- 14,000 דולר, מיטה בגובה של 2 מטרים בעיצוב אישי. בחלקה התחתון של המיטה יש את המזרן לכלב ובחלקה עליון מזרנים נוספים להחלפה ואפילו מראה – העלות של המיטה 21,000 דולר. אבל אם באמת חשקתם במיטה יוקרתית לכלב ואין לכם 21 אלף דולר להשקיעה, תוכלו להשקיע "רק" 17,000 דולר במיטת כלב רגילה המעוצבת בסגנון פרסי עתיק עם עמודי תמיכה ודמויות של אריות שואגים בכניסה.
 
"הקפדתי שכל החומרים שמהם עשויים הכלים יהיו מצרפת", מציין קרין. ואכן כך הדבר – הבדים המקשטים את המיטה מיוצרים על ידי חברה צרפתית פרטית המייצרת בדים מזה 160 שנה, ואפילו קישוטי הזהב הם מחברה צרפתית שנוסדה בשנת 1885. "עבור הרבה אנשים, הכלבים הם החברים הכי טובים שלהם", היא מוסיפה, "אז אין שום ספק שהם שווים את זה".
מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: