הכלב שרד נפילה מגובה של 60 מטרים

אנגליה, דורסט (ליד קיימבריג') – כלב בן שש מסוג בורדר קולי שרדף אחרי ארנבת נפל מצוק ושרד.

הכלב מסוג בורדר קולי העונה לשם צ'ייס (מרדף באנגלית) התלווה לבעליו לעוד אחד מטיולי הטבע הרגילים שעשו באזור הצוקים של דורסט באנגליה. 
"הלכנו די רחוק מהצוק", העיד כריס בעליו של צ'ייס, "וכאשר התקרבנו לצוק אמרתי לג'ולי (אשתי) שאולי כדי לשים על הכלב רצועה. בידיוק כשאמרתי את זה צ'ייס הבחין בארנבת והחל לרדוף אחריה. ניסיתי לקרוא לו אבל הוא לא הקשיב לי, ופתאום הוא פשוט נעלם. כמובן שפחדנו מהגרוע ביותר כאשר הסתכלנו למטה משפת הצוק. ראינו שם את צ'ייס גורר את עצמו לחוף ואז נשכב. לא הייתה דרך להגיע אליו אז קראנו למוקדי החילוץ. באותו הזמן לא ידענו עדיין אם צ'ייס יהיה בסדר, המים היו במרחק של 10 מטרים ממנו ולא ידענו האם עומדת להיות גהות או לא. כאשר הבחור שחילץ אותו הודיע בקשר שהוא מכשכש בזנב שלו ידענו שהוא עומד להיות בסדר".

 צ'ייס הוא כלב בן שש עם הרבה מזל, באותו הזמן שהוא נפל התחיל השפל. אם באותו הזמן הייתה גאות הוא היה טובע. הבחור שהציל אותו אמר לאחר המבצע: "המצוק כל כך תלול וגבוה, אין לי מושג איך הוא שרד את הנפילה הזו". הכלב סובל משבר ברגל הקדמית הימנית, ולאחר שחולץ נלקח לווטרינר שם עבר ניתוח. הוא ככל הנראה ישתחרר לביתו בתחילת שבוע הבא.
מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: