בעלים העניק פרס של 10,000$ לאדם שמצא את כלבו

ארה"ב – בעלים הציע בכלי התקשורת פרס של 10,000$ לכל מי שימצא את כלבו שנגנב – הציע וקיים !

הכלב, גולדן רטריבייר העונה לשם ג'ים בואי, נגנב ביום שלישי האחרון יחד עם מכוניותו של קולי (הבעלים), בזמן שזה החנה את הרכב לכמה דקות בחניון קרוואנים. הדבר הראשון שעליו חשב קולי לאחר הגניבה הוא על ג'ים (הכלב) ובהתחלה הציע בשידורי הטלוויזיה פרס של 5,000$ למוצא הישר של כלבו, אך כעבור פרק זמן מסויים שגילה שאין מוצא – החליט להכפיל את הפרס ל- 10,000$. "תחשבו אם זה היה הילד שלכם" אמר קולי, במהלך הימים שג'ים לא נמצא קולי בקושי אכל וישן משום שהרגיש שאחד מבני משפחתו נחטף. 
 
ביום שישי, בזמן שנתן רמוס טייל עם כלבו (מסוג צ'יוואווה), הוא הבחין בגולדן משוחרר שמשוטט ברחוב. לקח לו קצת זמן לקשר את תמונת הכלב ששודרה בטלוויזיה לכלב שראה, אך הוא אסף את הגולדן והחזיר אותו לקולי. "שמעתי שקולי הציע פרס של 10,000$ למוצא, אבל לא האמנתי שהוא באמת יכתוב לי צ'ק" אמר נתן המופתע לאחר שקיבל את הפרס המוצע.

 
ג'ים הוא צאצא של גולדן רטריברים אלופי ציד ועבודה, אותם מגדלת משפחתו של קולי. "הכלבים האלו הם כמו משפחה בשבילי, הם חיים את החיים איתי כבר מעל ל- 25 שנים עם המשפחה שלי ועם החברים שלי. אין לי ילדים משלי – ואני לוקח אותם לכל מקום" אמר קולי.
מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: