כלב שהושאר במכונית מת מחום

אוקלנד: בעלים השאירו את הכלב בתוך הרכב ללא אוורור למספר שעות, וכתוצאה מזה הכלב מת מחום.

אגודת צער בעלי חיים המקומית שחוקרת את האירוע צופה שהעונש עבור גרימת מוות ברשלנות מסוג זה יהיה קנס בגובה של 75,000$ או עד 3 שנות מאסר במידה וימצאו את הבעלים אשמים.

ג'ף, יושב ראש האגודה, מדווח שהכלב מסוג פומרניין כבר היה מת כאשר צוות האגודה הגיע למכונית. הכלב נקשר למושב על ידי חגורת הבטיחות והפה שלו היה סגור על ידי מחסום. "כלב שנלכד במכונית חמה, יכול באופן מילולי להיבשל למוות, הכלבים לא מזיעים כמו בני אדם כדי להתקרר. בשביל להתקרר עליהם להוציא לשון ולהתנשם מספר רב של פעמים, לצערי במקרה הזה קשרו לכלב את הפה כך שהוא לא יכל לקרר את עצמו. כך שבאופן פיזי המוח והדם מתחילים להתחמם. בנוסף לכך הכלב צריך טמפרטורות נוחות וגישה למקור מים על מנת לווסת את טמפרטורת הגוף שלו" הוא אמר. הוא לא רצה להגיב על סיבות המוות עד לאחר תוצאות הניתוח אך ככל הנראה הסיבה למוות הייתה אי ספיקת לב כתוצאה מטמפרטורות גבוהות.
"השארת הכלב במכונית בזמן ביצוע סידורים כמו קניות או סתם הליכה לחברים היא פעולה חסרת אחריות" הוא הוסיף וציין, "לצערי אנו נתקלים במקרים כאלו לעיתים תכופות מידי." אם זאת השארת הכלב במכונית אינה פעולה בלתי חוקית ואגודת צער בעלי החיים לא יכולה לעשות דבר עד אשר מוכח כי הכלב מראה סימני מצוקה או כאב. "בעלי חיים לא יכולים לדבר, הם סומכים עלינו שנספק להם את כל הצרכים כדי לחיות חיים בטוחים ומאושרים" הוא אמר.

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: