טיפול לקוי במקלט לכלבים גרם לשני מקרי מוות

ארה"ב – טקסס – קראנס: בעקבות פציעה, האחראי לבקרת בעלי החיים עזב את העיר והשאיר את המכלאה ללא השגחה וטיפול.

הגזבר וי מלון, התחיל לגמגם כשנשאל מדוע האחראי על המקלט נטש אותו למשך שבוע שלם. על פי הדיווחים, לאחר שהאחראי היחידי על תחום בעלי החיים עזב את העיר בשל פציעה, לא נותר אף אחד שידאג למכלאת הכלבים שהייתה תחת אחראיותו.
הכלבים נותרו במכלאה ללא מזון או מים למשך מספר ימים לא ידוע. בשטח המכלאה נמצאו לפחות 2 כלבים מתים וכרגע השלטונות מנסים לשנות את המדיניות שלהם על מנת שמקרים כאלו לא יחזרו בשנית. על פי העיתון המקומי, יתכן שעבר שבוע מאז שהכלבים אכלו בפעם אחרונה, ואף על פי שיתכן שזאת לא סיבת המוות של 2 הכלבים שנמצאו זה כן מסביר מדוע הכלבים האחרים התחילו לאכול את הגופות שלהם. עוד מוסיף העיתון שעל פי הנהלת המתקן אין זאת הפעם הראשונה שכלבים מתים במכלאה הזו.
השריף דויד, הלך ביום שלישי האחרון לבדוק את שטח המכלאה ואף על פי שכלבים אחרים חיו ליד 2 הגופות במהלך הימים האחרונים ושנמצאו ראיות שבוצעה הרבעה לא חוקית  הוא אומר שעל פי החוק הפלילי במדינה כדי להאשים את המתקן בהתעללות בבעלי חיים נדרשות הוכחות חד משמעיות ברמה יוצאת דופן של רשלנות ולכן לא יוגש אף כתב אישום כנגד מפעילי המתקן.

  
בדרך כלל אני לא מוסיף נימה אישית, אבל במקרה הזה אחרוג ממנהגי:
מה זה הוכחות חד משמעיות ברמה יוצאת דופן של רשלנות אם לא נטישת מכלאה והשארת כלבים למשך יותר משבוע ללא מים וללא מזון כאשר הם ניזונים מ- 2 גופות כלבים אחרות???? 
מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: