הציל את כלבתו מהתקפת תנין

טום מרטינו מספר שהוא וכלבתו (ג'ק ראסל טרייר, ליזבת) יצאו לטיול אחר הצהריים ליד גדות נהר שבטמפה ופתאום משום מקום ניתר תנין מהמים, חטף מגדות הנהר את הכלבה וגרר אותה לתוך הנהר. טום (שיש לו היתר לנשיאת נשק) הוציא את אקדחו והתחיל לירות בסביבתו של התנין בתקווה שיפחיד אותו מספיק כדי שישחרר את הכלבה. התנין בסופו של דבר שיחרר את הכלבה וטום הצליח למשה אותה מהמים בעזרת מוט ארוך, לאחר מכן התחיל לבצע עליה החייאה ע"י הנשמה מפה לפה. "היא הוציאה על ידי שיעול המון מים, הייתי מפוחד- זאת הילדה הקטנה שלי" הוא אמר. יש לציין שזאת הפעם הראשונה שהוא ביצע הנשמה מפה לפה על כלב.
ליזבת בת ה- 9 נמצאת במצב קריטי אך יציב ומטופלת בבית החולים הווטרינרי שבפלורידה. מרים הווטרינרית שמטפלת בליזבת מדווחת שהכלבה סובלת מנשיכות ופגיעות בריאות משום שהייתה הרבה זמן מתחת למים. לפני ההתקפה ליזבת טופלה בתרופות כנגד מערכת חיסונית כושלת, מרים ציינה שההחייאה שביצע טום הצילה את הכלבה ממוות בטוח.
באותו הערב הצליחו השלטונות המקומיים לתפוס את התנין, טום צילם את התפיסה שצולמה ותועדה על ידי צוות החדשות המקומי.התנין נקשר ברגליו ובפיו, ומאחר שהוכרז כמטרד על פי חוק ירדימו אותו. "אני שמח שהוא נתפס ואף אחד אחר לא נפגע" סיכם טום.

סרטון הכתבה.

Visit msnbc.com for breaking news, world news, and news about the economy

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: