כלבים מפורסמים חלק א

מחפשים כלבים מצוירים בדקו את כתבת ההמשך כלבים מפורסמים חלק ב

יכול להיות שהכלב שלכם הוא הכי טוב בעולם… אבל האם הוא מסוגל לעזור מבחינה כלכלית בבית ולהכניס עוד כסף? קבלו חלק מהכלבים המפורסמים ביותר בעולם, שהשתתפו בסרטים ותוכניות טלוויזיה, הרוויחו את לחמם ועזרו בכלכלת הבית.

היגנס שיחק את הכלב באנג'י בסרט "באנג'י" שיצא בשנת 1974. עיקר עלילת הסרט: כלב רחוב המתחבר ל- 2 ילדים. כאשר ילדים נחטפים המשפחה והמשטרה אובדי עצות, ונעזרים בכלב על מנת לאתר אותם.

הסרט הרוויח 40 מיליון דולר.

 

"לאסי שובי הביתה" מספר את הסיפור על ילד וכלבתו הנאמנה מסוג קולי ארוך שיער שנפרדו וחזרו לאחר שהכלבה עברה קילומטרים על קילומטרים של תלאות. הסרט המקורי יצא ב- 1940, וסדרת הטלוויזיה החלה את עונתה הראשונה בשנת 1954 ונמשכה כ- 20 שנים! במהלך השנים הללו שיחקו המון כלבים שונים את הדמות של לאסי. אולם הלאסי המקורית הייתה בעצם כלב זכר.

 

טוטו הוא טרייר קטן, שליווה את דורתי מקנזס במסעה בארץ עוץ, בסרט "הקוסם מארץ עוץ" בשנת 1939. טרי השלישית הייתה הכלבה המקורית ששיחקה בסרט והיא הרוויחה לא פחות מ- 125$ לשבוע. יש האומרים שהיא הרוויחה יותר מחלק משחקני המשנה. הגזע של טרי מעולם לא הוסכם רשמית, אך הרוב טוענים שהיא מגזע הקאירן טרייר.

 

רין טין טין המקורי נמצא בשוחות של מלחמת העולם הראשונה בצרפת בשנת 1918, כאשר הוא בורח מההפצצות. סגן לי דונקן שמצא אותו לקח אותו לארה"ב ולימד אותו כל מיני טריקים לצורך תצוגות. כך התחיל הכלב את הקריירה שלו בראינוע (קולנוע ללא קול) בשנת 1922 בתור זאב והמשיך את דרכו בעוד 26 סרטים שונים. הוא אפילו זכה בכוכב על מדרכות הוליווד.

 

באק הוא מעורב, והיה כלבם האהוב של משפחת באנדי. מספר פרקים היו מוקדשים לבאק, בעודו מנסה לשרוד את המשפחה הבלתי אפשרית הזו. באק שיחק 8 שנים בסדרה, ופרש ממנה בגיל 12.5. 9 חודשים לאחר מכן נפטר.

אדי התפרסם בשנת 1993 בתוכנית הקומית פרייזר. אדי (הדמות) הוא כלב מאוד חכם, אנרגטי ושובה לבבות השייך לאביו של פרייזר מרטין קרין. את דמותו של אדי שיחק מוס ולאחר שפרש שיחק את הדמות בנו אנזו – שניהם אגב כלבים מגזע ג'ק ראסל טרייר.

עזית היא גיבורת ספר הילדים שכתב הרמטכ"ל מוטה גור. עזית היא רועה גרמני המסייעת לצבא פעילויות שונות. הספר זכה להצלחה רבה ועובד לסרט הקולנוע המפורסם: עזית הכלבה הצנחנית.

 

בסיפור 101 כלבים דלמטיים או "על כלבים וגנבים" מסופר על כלב דלמטי פונגו והכלבה הדלמטית פרידטה המנסים להגן על הגורים שלהם מפני קרואלה דה ויל שרוצה לגנוב אותם. הסרט הוקרן לראשונה כסרט מצוייר ב- 1961 וגרף 144 מיליון דולר, ב- 1996 הפך לסרט אמיתי שגרף 168 מיליון דולר ומשם לסדרת טלוויזיה וסרטי המשך שגרפו מעל 180 מיליון דולר.

 

הסרט בטהובן יצא בשנת 1992 ומספר את סיפורה של המשפחה שבבעלותה כלב מגזע סן ברנרד העונה לשם בטהובן, בעלילה ישנו ווטרינר מרושע שעושה ניסויים בבעלי חיים ובטהובן נמצא אצלו על הכוונת. אף על פי הכנסותיו היחסית נמוכות (57 מיליון דולר בלבד) הסרט היה כה פופולארי עד שלגזע סן ברנרד הוצמד הכינוי בטהובן בחיים האמיתיים.

 

הסדרה "ווף" או "אריק" בעברית היא סדרת טלוויזיה לילדים ששודרה בין השנים 1989-1997 ועיקרה הוא ילד המסוגל להפוך לכלב בעזרת גירוד האף, רק חברו הטוב ביותר מכיר את הסוד. השחקים בסדרה התחלפו מספר פעמים בשל התבגרותם של הילדים (והכלבים) כך שבמהלך שידור העונה שיחקו את הכלב רקס 4 כלבים שונים. הראשונים ששיחקו את אריק: פיפין ואחריה טיץ. פאונץ הוא הכלב השלישי בסדרה אך משום ש"אריק" כבר התבגר הוא שיחק את "רקס". טיקה הכלבה הרביעית שחקה את הילד "ג'ים".

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: